0parts

11718513132 – EGR vožtuvas BMW 1 F20 F21

Detalės kodas 11718513132 · 687 skelbimai

Taip pat žymima: 8513132, 11 71 8 513 132

687 skelbimai

?
Skelbimų nerasta

Detalė gamintojo kataloge

BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) Išmetamųjų teršalų mažinimo aušinimas (316DB47) schema – pozicija 02: EGR vožtuvasEGR vožtuvas11718513132BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) → Išmetamųjų teršalų mažinimo aušinimas (316DB47), poz. 02Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Aukštos temperatūros išmetamųjų dujų radiatorius117178223477
02EGR vožtuvas11718513132687
03Varžtas su linzine galvute35217685343Ieškoti
04Metalinis sandariklis117171004272
04Plieninis tarpiklis117185793648
06Vakuuminis įrenginys117171004262
07Aušinimo skysčio grįžtamoji žarna117171004312
07Aušinimo skysčio žarna, grįžtamoji117185707934
08Aušinimo skysčio tiekimo žarna117171004302
08Aušinimo skysčio žarna, tiekimo117185707944
09Žarnos spaustukas16121176918Ieškoti
10Vamzdžio jungtis1171779985311
11Laikiklis61131369832Ieškoti
12Isa varžtas su įvore07149886429Ieškoti
13Plieninis tarpiklis116185710051
13Plieninis tarpiklis116185086261
14Vakuuminė žarna, juoda1174779712911
15Elektrinis vožtuvas1174857059116
16Žarnos spaustukas11641740398Ieškoti
17Vakuuminė žarna, juoda116585956504

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11718513132?

EGR vožtuvai (12), Laikikliai, tvirtinimai (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11718513132?

687 skelbimai: Nauja nuo 44 € · naudota nuo 28 €. Kaina: 28 € – 392 €.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11718513132?

BMW 1 F20 F21, BMW 2 F22 F23, BMW 2 F22 F23, Toyota, BMW 2 F45, BMW X3 G01, BMW X4 G02, BMW X5 F15, BMW 7 G11 G12, BMW 3 F30 F35 F31, Mini. BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11718513132?

8513132 (8), 11718513132-19 (1)