0parts

11537836569 – Tiekimo žarna BMW 6 E63 E64

Detalės kodas 11537836569 · 4 skelbimai

Taip pat žymima: 7836569, 11 53 7 836 569

4 skelbimai

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7836569, 11 53 7 836 569

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7836569 (4)

Tinka: BMW 6 E63 E64, BMW 5 E60 E61, BMW M5

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Aušinimo sistemos aušinimo skysčio žarnos (E60 M5, E61 LCI M5) schema – pozicija 12: Tiekimo žarnaTiekimo žarna11537836569BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Aušinimo sistemos aušinimo skysčio žarnos (E60 M5, E61 LCI M5), poz. 12Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
11Tiekimo žarna115378340526
12Tiekimo žarna115378365694
13Žarnos spaustukas11531714433Ieškoti
14Aušinimo skysčio žarnos laikiklis115378355223
15Šešiakampis varžtas su poveržle071199045891
16Šešiakampis varžtas su poveržle071199055472
17Aušinimo skysčio žarnos laikiklis115378355212
18Grįžtamoji žarna115378340544
19Grįžtamoji žarna115378340557
20Vandens žarna115378341174
21Aušinimo skysčio temperatūros jutiklis1362143307714
22Lizdo korpusas125214276156

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11537836569?

Kitos prekės (2), Purvasaugiai (1), Vandens radiatorių žarnos (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11537836569?

4 skelbimai, kaina 121 € – 153 €. Nauja – 4.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11537836569?

BMW 6 E63 E64, BMW 5 E60 E61, BMW M5. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11537836569?

7836569 (4)