0parts

11127808004 – Apsauginis nuo karščio ekranas BMW 3 E90 E91

Detalės kodas 11127808004 · 1 skelbimas

Taip pat žymima: 7808004, 11 12 7 808 004

1 skelbimas

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7808004, 11 12 7 808 004

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7808004 (1)

Tinka: BMW 3 E90 E91

Detalė gamintojo kataloge

BMW 1 E81 E87 (2004–2011) Cilindrų galvutės dangtis (E87 118D, E87 120D) schema – pozicija 06: Apsauginis nuo karščio ekranasApsauginis nuo karščio ekranas11127808004BMW 1 E81 E87 (2004–2011) → Cilindrų galvutės dangtis (E87 118D, E87 120D), poz. 06Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Cilindrų galvutės dangtis111278079983
02Profilinis tarpiklis1112779449519
03Tvirtinimo elementų komplektas, išorė111200362331
04Tvirtinimo elementų komplektas, interjeras11120036236Ieškoti
05Aklė kamštis11122247705Ieškoti
06Apsauginis nuo karščio ekranas111278080041
07Dangtis111222485803
08Dangtelio laikiklis111277879781
09C formos veržlė51127070202Ieškoti
10ISA varžtas071299048311
11Kvėpavimo vamzdelis111277992249
12Profilinis tarpiklis111277931652
13Profilinis tarpiklis111277931665
14ASA varžtas11127803813Ieškoti
15Alyvos separatorius1112779936711
17Alyvos pilimo kaklelio sandarinimo dangtelis111275093286
18Profilinis tarpiklis111277879779
19Skirstomojo veleno jutiklis136277922567
20Lizdo korpusas125275072572
21O formos žiedas136277966991

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11127808004?

Purvasaugiai (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11127808004?

1 skelbimas, kaina 130 €. Nauja – 1.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11127808004?

BMW 3 E90 E91. BMW 1 E81 E87 (2004–2011), BMW 3 E90 E91 (2005–2012) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11127808004?

7808004 (1)