0parts

11127581215 – Profilinis tarpiklis BMW 5 E60 E61

Detalės kodas 11127581215 · 10 skelbimų

10 skelbimų

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Cilindrų galvutės dangtis (N52) schema – pozicija 02: Profilinis tarpiklisProfilinis tarpiklis11127581215BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Cilindrų galvutės dangtis (N52), poz. 02Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Cilindrų galvutės dangtis111275482744
02Profilinis tarpiklis1112758121510
Aliuminio varžtų komplektas, cilindrų galvutės dangtis111204092882
03Tarpiklis111275282422
04Adapterio varžtas11127521946Ieškoti
05Aliuminio varžtų komplektas, cilindrų galvutės dangtis111204092882
06Metalinis laikiklis111275315582
07Kėbulo veržlė11127534165Ieškoti
08Guminė tarpinė laidams111275015882
09Uždegimo ritės apdaila111275313241
10Torx sraigtas111275315611
11BMW emblema111477889677
12Alyvos pilimo kaklelio sandarinimo dangtelis111275005685
13Profilinis tarpiklis111275651657

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11127581215?

Kitos prekės (3), Vožtuvų dangtelio tarpinės (3), Purvasaugiai (2), Galvutės tarpinės (2)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11127581215?

10 skelbimų, kaina 38 € – 71 €. Nauja – 10.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11127581215?

BMW 5 E60 E61, BMW 3 E46, BMW 3 E90 E91, BMW 6 E63 E64, BMW 7 E65 E66, BMW Z4 E85 E86. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11127581215?

7581215 (6), 11127581215-06 (1), 11127581215-18 (1), 800406601 (1), E534310 (1)