0parts

11127548850 – Uždegimo ritės apdaila BMW 5 E60 E61

Detalės kodas 11127548850 · 1 skelbimas

Taip pat žymima: 7548850, 11 12 7 548 850

Uždegimo ritės apdaila – pozicija 02 gamintojo schemoje „Cilindrų galvutės dangtis / tvirtinimo detalės“. Tinka BMW 5 E60 E61, BMW 6 E63 E64. Originalas – BMW.

1 skelbimas

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7548850, 11 12 7 548 850

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7548850 (1)

Tinka automobiliams

MarkėModelis / kėbulasVariklisMetai
BMW5 E60 E61 · E60pagal gamintojo katalogą540i, 550i2004–2010
BMW5 E60 E61 · E60 LCIpagal gamintojo katalogą540i, 550i2004–2010
BMW5 E60 E61 · E61pagal gamintojo katalogą550i2004–2010
BMW5 E60 E61 · E61 LCIpagal gamintojo katalogą550i2004–2010
BMW7 E65 E66 · E65pagal gamintojo katalogą740i, 750i2001–2008
Pagal pardavėjų duomenis: BMW 6 E63 E64

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Cilindrų galvutės dangtis / tvirtinimo detalės (E60 LCI 540I, E60 LCI 550I, E60 540I, E60 550I, E61 LCI 550I, E61 550I) schema – pozicija 02: Uždegimo ritės apdailaUždegimo ritės apdaila11127548850BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Cilindrų galvutės dangtis / tvirtinimo detalės (E60 LCI 540I, E60 LCI 550I, E60 540I, E60 550I, E61 LCI 550I, E61 550I), poz. 02Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Uždegimo ritės apdaila111275488491
02Uždegimo ritės apdaila111275488501
03Alyvos pilimo kaklelio sandarinimo dangtelis111275093286
03Alyvos pilimo kaklelio sandarinimo dangtelis1112865533114
04Sandariklis111275184208
06Skirstomojo veleno jutiklis1362752501412
07O formos žiedas121417483981
09Atrama111275466612

Dažnai užduodami klausimai

Kiek kainuoja dalis su kodu 11127548850?

1 skelbimas, kaina 414 €. Nauja – 1.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11127548850?

BMW 5 E60 E61, BMW 6 E63 E64. BMW 5 E60 E61 (2004–2010), BMW 7 E65 E66 (2001–2008) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11127548850?

7548850 (1)