0parts

11127511181 – Uždegimo ritės apdaila BMW 7 E65 E66

Detalės kodas 11127511181 · 5 skelbimai

Taip pat žymima: 7511181, 11 12 7 511 181

5 skelbimai

?

Analogai ir kryžminiai kodai

Taip pat žymima: 7511181, 11 12 7 511 181

Ta pati detalė kitais kodais (originalas ir pakaitalai):
  • 7511181 (5)
  • 11127511181_GTV (1)

Tinka: BMW 7 E65 E66, BMW X5 E53, BMW 5 E60 E61, BMW 6 E63 E64, BMW

Detalė gamintojo kataloge

BMW 5 E60 E61 (2004–2010) Cilindrų galvutės dangtis / tvirtinimo detalės (E60 545I, E61 545I) schema – pozicija 02: Uždegimo ritės apdailaUždegimo ritės apdaila11127511181BMW 5 E60 E61 (2004–2010) → Cilindrų galvutės dangtis / tvirtinimo detalės (E60 545I, E61 545I), poz. 02Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Uždegimo ritės apdaila111275111804
02Uždegimo ritės apdaila111275111815
03Alyvos pilimo kaklelio sandarinimo dangtelis111275093286
03Alyvos pilimo kaklelio sandarinimo dangtelis1112865533114
04Sandariklis111275184208
06Skirstomojo veleno jutiklis121475391725
06Skirstomojo veleno jutiklis121475186282
07O formos žiedas121417483981
09Atrama111275466612

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 11127511181?

Kitos prekės (3), Purvasaugiai (1), Kitos prekės (1)

Kiek kainuoja dalis su kodu 11127511181?

5 skelbimai, kaina 210 € – 268 €. Nauja – 5.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 11127511181?

BMW 7 E65 E66, BMW X5 E53, BMW 5 E60 E61, BMW 6 E63 E64. BMW 5 E60 E61 (2004–2010) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 11127511181?

7511181 (5), 11127511181_GTV (1)