
Galinis dešinysis žibintas Fiat Toro 15-23
- Būklė:
- Naudota
- Gamintojas:
- Fiat
- Montavimo pusė:
- dešinė
- Pristatymas:
- lapkričio 4 d., tr
- Detalės kodai:
- 0051959385
237,00 €

Galinis dešinysis žibintas Fiat Toro 15-23

Galinis kairysis žibintas Fiat Toro 15-23

Dešinysis žibintas LED Fiat Toro 50960748

Kairysis žibintas LED Fiat Toro 50970748

Kairysis priekinis žibintas Fiat Toro 48890748

Priekinis kairysis žibintas Fiat Toro 52015795

Priekinis dešinysis žibintas Fiat Toro 52130446

Priekinis dešinysis žibintas Fiat Toro 5196197100

Priekinis kairysis žibintas Fiat Toro
Fiat Toro apšvietimas: šiuo metu 9 skelbimai – ~78 % naudoti (dažniausia kaina ~210 €) ir ~22 % nauji. Originalių Fiat – 9. Pristatymas iš Lenkijos paprastai užtrunka 6–8 dienas. Kairės ir dešinės pusės dalys skiriasi – pasirinkite reikiamą pusę.