0parts

51127260463 – Bamperio kreiptuvas, šoninis BMW 3 F30 F35 F31

Detalės kodas 51127260463 · 10 skelbimų

10 skelbimų

?

Detalė gamintojo kataloge

BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) Galinė apdailos plokštė schema – pozicija 07: Bamperio kreiptuvas, šoninis, kairysBamperio kreiptuvas, šoninis, kairys51127260463BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) → Galinė apdailos plokštė, poz. 07Atidaryti schemą →

Kitos šio mazgo dalys

Nr.DetalėKodasSkelbimai
01Bamperio apdaila, gruntuota, galinė (LINES)511273127423
01Bamperio apdaila, dažyta, galinė (CODE - UNI/MET.)51122295238Ieškoti
02Vilkimo kilpos dangtelis, gruntuotas511273127494
02Vilkimo kilpos dangtelis, dažytas (CODE - UNI/MET.)51122295277Ieškoti
03Apdailos juostelė, juoda (SPORT LINE)5112728823317
03Apdailos juostelė, aliuminio, matinė (MODERN LINE)511272897568
03Apdailos juostelė, chromuota (LUXURY LINE)5112728975513
04Galinių PDC laikiklių komplektas511273127534
05Stiprintuvas, galinis bamperis, apačia5112725692121
06Kreiptuvas, galinis vidurinis5112726046212
07Bamperio kreiptuvas, šoninis, kairys5112726046310
07Bamperio kreiptuvas, šoninis, dešinys511272604648
08Plečiamoji veržlė (ST 4.8)63121374075Ieškoti
09Cilindrinės galvutės sraigtas (ST5X17-ZNS3)0714712771411
10Šešiakampė veržlė su plokštele (M6)071471556142
11Kombinuota veržlė07147305178Ieškoti
12Cilindrinės galvutės sraigtas07147118369Ieškoti
13Kamštis, juodas (D=5MM)52208133466Ieškoti
14Kairė apsauginė plėvelė511274002992
14Dešinė apsauginė plėvelė511274003002
Visa schema (pozicijų: 16, kodų: 26) →

Pritaikymas pagal gamintojo katalogą

Dažnai užduodami klausimai

Kokiai dalių kategorijai priklauso kodas 51127260463?

Tvirtinimo elementai (4), Kitos prekės (4), Purvasaugiai (2)

Kiek kainuoja dalis su kodu 51127260463?

10 skelbimų: Nauja nuo 57 € · naudota nuo 42 €. Kaina: 42 € – 206 €. Nauja – 7, Naudota – 3.

Kokiems automobiliams tinka dalis su kodu 51127260463?

BMW 3 F30 F35 F31, BMW M3 F80. BMW 3 F30 F35 F31 (2012–2018) – pagal gamintojo katalogą

Kokie kiti kodai atitinka 51127260463?

7260463 (10), 51127260463_GTV (1)